Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Protector Strona Główna

Forum Protector Strona Główna » Ogłoszenia » Aleksandra Bondarczuk Trener, nauczyciel języka włoskiego, k
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Aleksandra Bondarczuk Trener, nauczyciel języka włoskiego, k
PostWysłany: Wto 16:00, 02 Maj 2023
Aleksandra Bondarczuk Tre
Gość

 


Aleksandra Bondarczuk Trener, nauczyciel języka włoskiego, kelner Warszawa, Mazowieckie, Polska 375 obserwujących 370 linków Dołącz do nas po inspirację Witaj Włochy Witaj Włochy Wiodąca szkoła biznesu w Warszawie W celu skorzystania z tej usługi prosimy o kontakt z Aleksandrą Bondarczuk ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Life coach i coach kariery Zobacz wszystkie szczegóły Informacja Urodziłem się we Włoszech i całe życie mieszkałem w Polsce. Ludzie/Przyjaciele cu care lucrez Jestem Włochem, udzielam korepetycji, firmy i instytucje kultury, internet (Skype, Zoom, Google Meet)
i Facebook) oraz kuladac „voka”. Pracuję również jako trener. Zapraszam na konsultację. Urodzona i wychowana we Włoszech, przez kilka lat mieszkałam w polskiej społeczności. Współpraca z innymi. Prowadzę również specjalne lekcje języka włoskiego dla organizacji społecznych i kulturalnych. Escolac online i twarzą w twarz. SZKOLNICTWO OGÓLNE Sayak I Chas. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeb sytuacja jest odwrotna
Aleksandra Bondarczuk Trener, nauczyciel języka włoskiego, k
  Forum Protector Strona Główna » Ogłoszenia
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin